Hydrafacial

Aydın Suit Güzellik Merkezi - Hydrafacial

Hydrafacial - Yeni nesil cilt bakım uygulaması olan hydrafacial ile su, oksijen ve aktif maddeler kullanılarak cilt temizlenir, nemlendirilir ve yenilenir.
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Hijyen Sertifikalı Güvenilir
Kurumsal Güzellik Merkezi

Hydrafacial

Hydrafacial, cilt bakımı alanında popüler bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem, cildin temizlenmesi, eksfoliasyonu, özelleştirilmiş serumlarla beslenmesi ve nihayetinde cilt sağlığının iyileştirilmesini amaçlayan bir tedavidir. Hydrafacial, özellikle cilt tonu düzensizlikleri, kırışıklıklar, akne ve genel cilt yenileme gibi sorunları hedeflemek için kullanılır. Hydrafacial yaptıranların yorumları ile pek çok platformda karşılaşmak mümkündür.

Hydrafacial'in Adımları

  • Temizleme ve Soyulma: Hydrafacial, cildi özel bir vakumlu başlık ve suyun kombinasyonunu kullanarak nazikçe temizler ve ölü deri hücrelerini ve cilt yüzeyindeki kirleri uzaklaştırır.

  • Asit Peeling: Cilt yüzeyine özel bir asit solüsyonu uygulanarak cildin daha derin katmanlarına nüfuz edilir. Bu adım, cilt hücrelerinin yenilenmesini ve cilt tonunun eşitlenmesini desteklemeyi amaçlar.

  • Temizleme ve Emilim: Vakumlu başlık, cildin porlarını temizlemek ve siyah nokta gibi kirleri çıkarmak için kullanılır.

  • Özelleştirilmiş Serum Uygulaması: Hydrafacial, cildin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş serumlar içeren bir başlık kullanarak cilde besleyici ve nemlendirici serumları uygular.

  • Koruma: Hydrafacial işlemi, cildinizi güneşten kaynaklanan zararlı etkilere karşı korumak için özel bir güneş koruyucu ile sonlandırılır.

Hydrafacial Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşlem sonrasında nemlendirici özelliği yüksek, hafif yapılı bir nemlendirici kullanmak cildinizi koruyacak ve nem dengesini sağlayacaktır.

Hydrafacial sonrasında cildiniz daha hassas olabilir, bu nedenle güneşin zararlı UV ışınlarından korunmak önemlidir.

Etkilerini daha uzun süre muhafaza etmek için makyaj yaparken hafif ürünler tercih etmeye çalışın.

Hydrafacial'ın etkilerini uzun süre muhafaza etmek için düzenli bakım yapmak önemlidir.

Hydrafacial sonrasında cilt bakım uzmanınızın önerilerine dikkat etmek, olası sorunları önceden tespit etmek ve önlem almak açısından önemlidir.

HydraFacial işlemi, genellikle hızlı ve etkili sonuçlar vermesi nedeniyle özellikle hızlı sonuçlar almak isteyenler tarafından tercih edilir. Tedavi süresi genellikle 30 dakika ile bir saat arasında değişebilir ve cildinizin ihtiyaçlarına bağlı olarak ayarlanabilir.

Aydın Suit Güzellik Merkezi  Hydrafacial fiyatı hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ara
Whatsapp